Wraz z TBB-Bike, Streetlife oraz Ej Stary Miazga mamy okazję zaprosić Was na trzeci przystanek serii street jamów „STREET JAMMIN 2017”, który odbędzie się 2 września w Krakowie.
Kraków najedzie mocna czeska ekipa streetowych wymiataczy wśród których znajdą się reprezentujący TBB: Jiri Blabol, Franta Marsalek, Pavel Tencik oraz reprezentaci WDGF Riders: Jakub Juza, Martin Svoboda, Ludek Sedlar i posiłki ze słowackiej ekipy Streetlife. Lokalnie na pewno nie zabraknie Basty, Timura, Taśmy, Maćka Sajdery i reprezentacji ESM.

Co to oznacza? Mega dobry klimat i kozackie triki na każdym spocie! Co więcej, do wyciągnięcia są dobre fanty i gotówka!
Nie zwlekajcie, bierzcie wolne w pracy i wypisujcie zwolnienia na pierwszy regularny dzień szkoły 😀 Widzimy się w Krakowie!!! Więcej na temat jamy znajdziecie w wydarzeniu na Fb – TUTAJ oraz na stronie www.tbb-bike.com/street-jammin-2017-krakow-info.

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!