Kilka dni temu poznański sklep Allday.pl/BMXforever uruchomił nową promocję, w ramach której codziennie jeden, wybrany artykuł oferowany jest w bardzo atrakcyjnej cenie.
Allday.pl w zależności od propozycji oferuje od ok. 20 do 30% rabatu! Sprawdzajcie regularnie stronę allday.pl oraz Facebook i Instagram sklepu, gdzie codziennie o godzinie 10:00 pojawia się informacja o nowej super ofercie. Co ważne, każda z nich obowiązuje tylko 24 godziny, także nie warto się zastanawiać!

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

 
[fbcomments]

Łukasz Kosiak 2014 Edit

Łukasz Kosiak wspierany przez AllDay.pl właśnie wypuścił nowe video. Przez chwilę możecie być zdziwieni rowerem z rotorem i akcjami bardziej streetowymi niż parkowymi, ale chwilę p[...]

"Berlin Weekenders" video

Na majówkę wraz z Sobkiem i Arturem pojechaliśmy do Berlina, gdzie spędziliśmy noc na Mellowparku, a następnie zmieniliśmy lokum i ruszyliśmy na street! Plan jak zawsze ten sam: je[...]