Część z Was może jeszcze pamiętać, jak w zeszłym roku podczas głosowania nad warszawskim Budżetem Partycypacyjnym pisałem o projekcie skateparku pod Kopą Cwila.
Projekt powraca również w kolejnej edycji głosowania i znowu walczy o szansę na zrealizowanie! Oto co o projekcie mówi Sławomir Boksz, zgłaszający projekt:

Skatepark i pumptrack pod Kopą Cwila to projekt obywatelski biorący udział w głosowaniu do Budżetu Partycypacyjnego. Oznacza to, że jeśli uzyska w głosowaniu wystarczającą ilość głosów to zostanie wybudowany w ciągu następnego roku (2019).  Na projekty głosować mogą osoby zameldowane w Warszawie, niezależnie od wieku, także dzieci. Głosowanie zajmuje ok. 5 minut i trwa do 30 czerwca 23:59. Z jednego adresu email może zagłosować do 3 osób. Projekt ma numer 41 i jest na liście Ursynów Północny.

Głosować można przez stronę:  https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/14966

Projekt zakłada stworzenie skateparku zawierającego bowl i pumptrack w miejscu dawnych betonowych kortów, tuż obok górki Kopa Cwila na warszawskim Ursynowie. Szczegółowy projekt ma zostać opracowany po wygranej w głosowaniu.

W tym roku zostanie między innymi zrealizowana niedaleko ścianka wspinaczkowa, którą zgłosiłem do poprzedniej edycji budżetu. Uzyskała ponad 1500 głosów. Jak więc widać jest spora szansa na sukces, tylko trzeba zmobilizować ludzi do głosowania, bo sukces zależy wyłącznie od mobilizacji zainteresowanych!

Naprawdę gorąco Was zachęcam do poświęcenia wspomnianych kilku minut i kilku kliknięć na oddanie głosu. Mimo, że czasu zostało już niewiele, wciąż można powalczyć o kolejny obiekt!
Polecam również odwiedzić i polubić fanpage inicjatywy pod adresem facebook.com/SkateparkPumptrackPodKopaCwila

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

 
[fbcomments]

RATZ 2014

Ratz BMX z Lublina dzielą się z nami nieco dłuższym materiałem, który ma podsumować rok 2014 w ich wykonaniu. Zobaczycie nagrywki ze streetu oraz skateparków i wydarzeń współorgani[...]

Mutiny Bikes Mixtape 2017

Mutiny Bikes nie serwuje nam już tak genialnych produkcji jak kilka lat temu, jednak nie oznacza to, że ich riderzy nic a nic nie nagrywają. Oto przed Wami prawie 17-minutowy mixta[...]