Ruszyła kolejna edycja Skate In Park! Jak co roku w Chorzowskim Parku Śląskim przy ulicy Targowej 5 (hala nr 3) od 1 listopada można korzystać ze skateparku i innych atrakcji. Na powierzchni 4400m2 oprócz imponującej wielkości skateparku znajdują się też trampoliny, skateshop i miejsce dla fanów rolek!
Jednak my się skupimy na samym skateparku. Nie będę opisywał go po całości – odsyłam do zeszłorocznego artykułu i galerii poniżej, która najlepiej zobrazuje opisane poniżej zmiany w tegorocznym ustawieniu. Jest ich naprawdę sporo! Zacznijmy od największego funboxa. Miejsce pozostało niezmienione, ale lądowanie zostało zmienione w rezibox! Dzięki temu możemy katować nasze sztuczki marzeń bez obaw o większe poturbowanie. Tuż obok funboxa stoi spine. Jak dla mnie kąty są dość wymagające, jednak co bardziej odważni wykorzystują go do transferów z i w funboxa. Dalej! Sekcja banków została rozbudowana o niemałych rozmiarów grindbox, a stojąca pod ścianą minirampa została wydłużona o około 40%. Zeszłoroczna sekcja zbudowana z palet została rozbudowana do rozmiarów niewielkiej plazy z rurkami, grindboxami a nawet miejscem do wykonywania (uwielbianych przeze mnie) dizasterów. Naprawdę polecam. Pojawił się też mini pumptrack, więc można się porządnie rozgrzać przed jazdą na skateparku i dbać o muskulaturę jednocześnie.

Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne, to na szczęście prawie nic się nie zmieniło – dojazd samochodem jest bardzo fajny, miejsca do parkowania wystarczająco, a w hali jest nawet w miarę ciepło. T-shirt i bluza to maksimum co będziecie potrzebować. Ceny wejścia? Niezłe. 15 PLN w tygodniu, 20pln w weekend – ZA CAŁY DZIEŃ. Zawsze gra muzyczka, jest gdzie zostawić rzeczy, kupić coś do przegryzienia i do picia. Jeśli chcecie wyjść do samochodu czy na pobliską stację benzynową na hot doga, to nie ma z tym najmniejszego problemu.

Warto też dodać, że chłopcy z GOPBMX pomagali w budowie tego cudeńka, więc to zapewne dzięki nim jest tam do dyspozycji tyle grindboxów i rurek!
Tradycyjnie na koniec – słowa wdzięczności dla wszystkich osób które przyczyniły się do powstania SkateInParku, dzięki którym od 2013 nie miałem regresu przez zimę!
Wielka piona!

A Was oczywiście zapraszam na stronę obiektu oraz na profil na facebooku!

 

skate in park przeszkody (1 of 21) skate in park przeszkody (11 of 21) skate in park przeszkody (13 of 21) skate in park przeszkody (15 of 21) skate in park przeszkody (21 of 21)

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

 
[fbcomments]

BSD: Kriss Kyle - Concrete

Jeśli tęskniliście za czymś więcej niż "instagram clips" od Kriss'a Kyle'a, to dzisiaj poczujecie się spełnieni! Najnowsze video, oczywiście od BSD, było nagrywane przez cały sezon[...]

Seventies' Secret Spot

Myśleliście, że po zamknięciu "Our House" Seventies Distribution zostało bez miejscówki gdzie riderzy czy pracownicy mogliby w spokoju poćwiczyć? No to jesteście w błędzie! Co praw[...]