Już dzisiaj, w sobotę 2. grudnia swoją inaugurację ma kolejny sezon działania Zimowego Narodowego. Jest to projekt realizowany na PGE Narodowym w Warszawie, w ramach którego poza lodowiskiem i innymi typowo zimowymi atrakcjami, znajdziemy również skatepark.  Skatepark niezmiennie znajduje się na poziomie –4, a wjeżdża się na niego bramą nr. 1.
W tym roku na skateparku pojawi się nowa przeszkoda „Traily / slappy bank”, którą przygotowała wspólnie ekipa Szaber Bowl i Deskshop.pl.
Poniżej kilka zdjęć z naszej testowej sesji oraz najważniejsze informacje na temat działania skateparku! Nagraliśmy również krótkie video, które znajdziecie TUTAJ.
Zapraszamy również na zimowynarodowy.pl.

IMG_5046

 

przeszkody

 

IMG_5094

 

Poniżej znajdziecie godziny otwarcia skateparku oraz cenę biletu:

bilety narodowy

IMG_5031 IMG_5092IMG_5091IMG_5025

IMG_5093IMG_5048IMG_5095IMG_5099

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

 
[fbcomments]

Marcel Wełnicki 2016 video

Marcel podesłał nam na fanpage swoje najnowsze video i poza tym, że jest oni dość krótkie, to naprawdę dobrze się ogląda. Luźne przejazdy na streecie i na parku, gdzie whipy, 360ki[...]