Od 15 do 18 czerwca w trzech niemieckich miasta odbywają się połączone ze sobą imprezy, które tworzą Ruhr Games. Nazwa oczywiście pochodzi od Zagłębia Rhury, bo poszczególne zawody odbywają się w Dortmundzie, Hagen oraz Hamm. Nas jednak interesuje najbardziej to co się dzieje w Dortmundzie, bo tam odbywa się BMX Spineramp Contest, w którym udział bierze Patryk „Dymek” Teul.
Dzisiaj (sobota) Patryk zakończył kwalifikacje i z tego co w szybkim skrócie napisał, miał idealnie czysty przejazd w którym nie zabrakło niczego, co chciał zrobić. Dodał też: „mogę tylko powiedzieć, że nikt wyżej nie latał 😛 „. Brzmi to bardzo bardzo dobrze i napawa nas optymizmem przed niedzielnymi finałami. Dymek wspomniał również, że wśród startujących są między innymi Jack Clark, Michael Beran oraz niemieccy localsi, także odpowiedni poziom jazdy jest zachowany 😉

Życzymy powodzenia w niedzielnych finałach i możecie być pewni, że jeszcze wrócimy z informacjami z pierwszej ręki :)

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!