Już jutro, 20 listopada, dokładnie o godzinie 19:00 ruszy transmisja na żywo z wyjątkowego Game of BIKE! W wydarzeniu wezmą udział Dawid Godziek, Daniel Dhers, Irek Rizaev, Senad Grosic oraz zaproszony na zasadach dzikiej karty, Kamil Długosz! Czemu wydarzenie będzie tak bardzo wyjątkowe i oryginalne? Za sprawą lokalizacji, na którą wybrano „Perłę Żeliszowa”, czyli opuszczony ewangelicki kościół w Żeliszowie, którym opiekuje się Fundacja Twoje Dziedzictwo. Kościół to prawdziwa perła architektury.  Jako jedyny w Polsce został zbudowany na planie elipsy. Powstał pod koniec XVIII wieku zgodnie z projektem Carla Gottharda Langhansa, twórcą Bramy Brandenburskiej. Poniżej znajdziecie zdjęcie przeszkód, na których przyjdzie rywalizować zawodnikom, a my zapraszamy do oglądania relacji na żywo, którą znajdziecie jutro również u nas na stronie 🙂 

46434222_1932915810159292_589960985565986816_n

Wygląda na to, że po coraz większych sukcesach Dawida i przed zbliżającymi się Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio w 2020 roku, polski Red Bull znowu skierował swoją uwagę na BMX-a i postanowił realizować bardzo ciekawe projekty! Poza całą inicjatywą, oczywiście wielkie brawa należą się również za fakt zaproszenia tak młodego zawodnika, jakim jest Kamil Długosz. Trzymamy kciuki oczywiście zarówno za Dawida, jak i za Kamila!!!

Już teraz możecie obejrzeć retransmisję wydarzenia. Znajdziecie ją poniżej!

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

[fbcomments]