Na profilu Red Bull Bike ruszyła właśnie transmisja na żywo wyjątkowego Game of BIKE, jakie dzisiaj rozegra się w starym kościele w Żeliszowie.
W specjalnym wydarzeniu udział biorą Dawid Godziek oraz Kamil Długosz reprezentujący Polskę w rywalizacji z czołowymi riderami spod skrzydeł Red Bull’a. Ich konkurentami będą Daniel Dhers, Senad Grosic oraz Irek Rizaev!

Zapraszamy na relację video na żywo w tym wpisie, do komentowanie u nas na stronie oraz głosowanie na triki bezpośrednio pod zdjęciem Red Bull BIKE.

 

Fot.: Bartek Woliński

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

[fbcomments]

Ryan Elcock - "About Time"

Ryan Elcock w nowym edicie nie tylko wyjaśnia na BMX-ie na skateparkach i na streecie, ale również bawi się na motocyklu! Trzeba przyznać, że naprawdę uniwersalny rider, a ostatnia[...]

Kamil Długosz 2017 video

Kamil Długosz, który nieprzerwanie rozwija się i wygrywa kolejne zawody, podesłał nam swoje najnowsze demo...które oczywiście musicie obejrzeć! Co najlepsze, tam gdzie inni skończ[...]