Zachęcamy Was gorąco do wsparcia zrzutki, którą znajdzie pod adresem: www.zrzutka.pl/pomoz-wroblowi-znow-poleciec-3-rekonstrukcja-kolana

Marcin Wróblewski aka Wróbel, powinien być Wam doskonale znany! Mimo, że w ostatnich latach Wróbel był bardzo rzadko widywany na rowerze, właśnie z powodu kontuzji nogi, to nie oznacza, że pasja umarła! Marcin nie daje za wygraną i jest gotów podjąć się już trzeciej rekonstrukcji więzadła, oby ostatniej i w pełni udanej! Niestety takie poważne zabiegi przeprowadzane prywatnie są kosztowne lub wymagają długiego oczekiwania w kolejce, a efekty wcale nie muszą być zadowalające, o czym dobrze wie Marcin.
Operacja, do której przygotowuje się Marcin to wydatek ponad 12 tysięcy złotych, co jest dużym wydatkiem, który może przerosnąć możliwości niejednego pracującego na własne utrzymanie. Pomóżmy Marcinowi wrócić na rower i cieszyć się pełną sprawnością przez wiele kolejnych sezonów! 

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

 
[fbcomments]