Muszę Was uprzedzić, że Stanisław Mikołajczak i jego zdjęcia, w tym sezonie, będą gościły na naszych łamach dość regularnie!
W weekend spotkaliśmy się ze Staśkiem podczas mojego szybkiego wypadu do Poznania i jednomyślnie stwierdził, że do robienia kolejnych fot jeszcze bardziej zmotywowały go ostatnie komentarze pod pierwszym zdjęciem sprzed kilku dni 😀 Kolejny #OneShot uświetnia swoją obecnością Tytus Kuliński, a już za moment kolejna fota, właśnie z weekendu 🙂
Koniecznie zaobserwujcie Stanisława na instagramie!

 

Jeśli dysponujecie fajnymi, niepublikowanymi wcześniej zdjęciami i chcecie się nimi pochwalić, możecie wysyłać je na oneshot@hashbmx.com.
Oczywiście z opisem, gdzie i kto zrobił zdjęcie oraz kto na nim jest. Jeśli zdjęcie przejdzie moją selekcję, zapewne pojawi się jako #OneShot na stronie!

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

 
[fbcomments]

Sundaze Inspirations #168

Niech niedzielę umili Wam luźna galeria z serii Sundaze Inspirations. Ostatnio zadbaliśmy o przyjemniejszy sposób prezentowania zdjęć, dlatego tym bardziej zapraszamy do sprawdzen[...]