Jak wspominałem publikując ostatni #OneShot, przy okazji mojej wizyty w Poznaniu, wspólnie ze Stanisławem udało nam się nie tylko pogadać o BMX-ie i koncertach, ale również ustrzelić bardzo spontaniczną fotę. Mimo, że od pociągu powrotnego do Warszawy dzieliło mnie jakieś 40 minut, chłopaki nie musieli długo namawiać, aby wykorzystać elementy ozdobne stojące w przestrzeni miejskiej 😉  Po próbnych najazdach i dopasowaniu prędkości, przejazd po plastikowej zjeżdżali siadł całkiem płynnie!
Dzięki Stasiek za fotę! Pamiętajcie aby koniecznie odwiedzić profil Staśka na instagramie!

 

Jeśli dysponujecie fajnymi, niepublikowanymi wcześniej zdjęciami i chcecie się nimi pochwalić, możecie wysyłać je na oneshot@hashbmx.com.
Oczywiście z opisem, gdzie i kto zrobił zdjęcie oraz kto na nim jest. Jeśli zdjęcie przejdzie moją selekcję, zapewne pojawi się jako #OneShot na stronie!

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

 
[fbcomments]

Michał Basta - Lost Clips

Michał Basta jeszcze wraca do siebie po kontuzji nogi, a więc postanowił podzielić się z nami wcześniej niepublikowanymi klipami, gdzieś z głębin "szuflady". Za edit odpowiedzialny[...]