W najnowszym #OneShot nie wystąpię jako autor zdjęcia, ale rider którego fotografowano. Do samej akcji dodam całą historyjkę, która liczy sobie kilka lat.
W skrócie, rura którą widzicie na zdjęciu stoi przy Rondzie Waszyngtona w Warszawie, kiedyś w sąsiedztwie Stadionu X-lecia, dzisiaj obok PGE Narodowego. Mijałem ją regularnie, czy to samochodem, czy w komunikacji miejskiej czy jadąc na rowerze. Wiele razy przystawałem i przyglądałem się jej z bliska. Jakoś nigdy nie będąc przekonanym, aby na nią wskoczyć. Myślę, że dodatkowym demotywatorem może być bliskie sąsiedztwo metalowego płotu, który znajduje się na drodze odjazdu z rury.
W ostatnią niedzielę czerwca wybraliśmy się z Arkiem na zdjęcia, z zamiarem ostatecznego rozprawienia się z rurą. W międzyczasie rozpadało się raz, a potem znowu gdy zajechaliśmy na spot. Zdecydowanie nie brzmi to jak perfekcyjne warunki aby rzucać się na tego typu akcję. O dziwo na rurze nie zaliczyłem żadnej poważnej gleby, a w przypływie adrenaliny zaliczyłem ją nawet kilka razy, aby wybrać idealny kadr. Sami oceńcie akcję i pracę fotografa, a w następnej kolejności zapraszam do kliknięcia follow na profilu Arka na Instagramie!

PS
Jak klikniecie w zdjęcie, otworzy się ono w większej rozdzielczości 🙂

 

tobin5050

 

Pamiętajcie, że jeśli dysponujecie fajnymi, niepublikowanymi wcześniej zdjęciami i chcecie się nimi pochwalić, możecie wysyłać je na oneshot@hashbmx.com.
Oczywiście z opisem, gdzie i kto zrobił zdjęcie oraz kto na nim jest. Jeśli zdjęcie przejdzie moją selekcję, zapewne pojawi się jako #OneShot na stronie!

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

 
[fbcomments]