Ostatnio często się zdarza, że #OneShot’y wpadają na stronę hurtowo. Podobnie będzie w ten weekend. Na początek mam dla Was strzał, którym szczególnie się jaram. Dawno nie rzucałem się na streetowe rurki z icepickiem, ale gdy na sesję udaje się wyciągnąć Arka aka Koguta, właściwie chyba już ostatniego warszawskiego aktywnego fotografa ze „starej ekipy”, to trzeba się pokusić o coś konkretnego. Plan mieliśmy na inną rurę znajdującą się niedaleko mojego osiedla, ale chyba nigdy nie uda nam się zastać pustego parkingu. Ostatecznie icepick siadł z pierwszej próby, a reszta wieczór była nieco mniej szczęśliwa, ale o tym może kiedyś przy innym zdjęciu 😉

Pamiętajcie, aby zaobserwować Arka na instagramie!

 

Jeśli dysponujecie fajnymi, niepublikowanymi wcześniej zdjęciami i chcecie się nimi pochwalić, możecie wysyłać je na oneshot@hashbmx.com.
Oczywiście z opisem, gdzie i kto zrobił zdjęcie oraz kto na nim jest. Jeśli zdjęcie przejdzie moją selekcję, zapewne pojawi się jako #OneShot na stronie!

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

 
[fbcomments]