Obecnie przebywam w Anglii, a dokładniej w miasteczku o nazwie Wigan. Ekipa jest tutaj naprawdę bardzo spoko i grupowy wypad na street nie jest dla nikogo problemem 😉 Przy okazji ostatniej eksploracji lokalnych ulic, ustrzeliłem fotkę w miejskim parku, na której Reece Coastes wyciągnął stylowego toboggan’a. Śmiało mogę powiedzieć, że chłopaki mają fajne spoty na zdjęcia i dużo pomysłów więc z czasem będą wpadać nowe fotki 🙂 

reece - tbog

 

Pamiętajcie, że jeśli dysponujecie fajnymi, niepublikowanymi wcześniej zdjęciami i chcecie się nimi pochwalić, możecie wysyłać je na oneshot@hashbmx.com.
Oczywiście z opisem, gdzie i kto zrobił zdjęcie oraz kto na nim jest. Jeśli zdjęcie przejdzie moją selekcję, zapewne pojawi się jako #OneShot na stronie!

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

 
[fbcomments]

Denis Ilmetov Street Video

Dzisiaj na naszej stronie na dobre zadomowił się Wschód ;) . Kolejne video z Rosji a w nim Denis Ilmetow, który może i wiele trików ląduje bardzo nieczysto, ale za to same triki mo[...]