Kilka dni przed wyjazdem do Berlina miałem okazję spotkać się z doborowym towarzystwem na ulicach Warszawy. Do ekipy dołączył również Mateusz Kłosek, który coraz częściej odwiedza stolicę. Bardzo mnie to cieszy i mam nadzieję, że wspólnie pokażemy Wam dużo więcej! Na początek double peg spod wyremontowanej Sali Kongresowej w PKiN! Kłosek wleciał na rurę na pełnej i wiem, że jeszcze wróci wycisnąć z tego spotu coś konkretnego!

IMG_0061

 

Pamiętajcie, że jeśli dysponujecie fajnymi, niepublikowanymi wcześniej zdjęciami i chcecie się nimi pochwalić, możecie wysyłać je na oneshot@hashbmx.com.
Oczywiście z opisem, gdzie i kto zrobił zdjęcie oraz kto na nim jest. Jeśli zdjęcie przejdzie moją selekcję, zapewne pojawi się jako #OneShot na stronie!

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

 
[fbcomments]

Jake Seeley: Homie Sessions

Jake Seeley nie próżnuje i serwuje nam kolejny edit. Same ciekawe linie i sporo klipów od znanych ziomków. Za kamerę chwycił Scott Marceau. W skrócie homie sessions w Los Angeles, [...]

Précisions with Fathead

Pierwsza część nowej serii "Précisions" od Defgrip przedstawia ridera, którego możecie uważać bardziej za BMX-owego komika niż pro-ridera. Jeśli nie widzieliście starszych nagrywek[...]