Co prawda kilka fotek z ostatniego weekendu wpadło już do wpisu w ramach #Fullframes, jednak stwierdziłem, że Jaromir zdecydowanie zasługuje na swojego własnego #OneShot’a!
Podczas sobotnich jazdek dotarliśmy z całą ekipą na spot, którego zdjęcia docierały do mnie przez ostatni miesiąc i który wydawał się wręcz wymarzoną miejscówką. Na miejscu jednak, jak to często bywa, małe rozczarowanie. Niestety nie są to banki jak te przy Plaza Enrique García-Herrera w Maladze, a do tego okna portierni osiedla wychodzą idealnie na spot, także dość szybko musieliśmy się zmyć. Niemniej zdjęcie udało się zrobić 😉 

IMG_3704

 

Pamiętajcie, że jeśli dysponujecie fajnymi, niepublikowanymi wcześniej zdjęciami i chcecie się nimi pochwalić, możecie wysyłać je na oneshot@hashbmx.com.
Oczywiście z opisem, gdzie i kto zrobił zdjęcie oraz kto na nim jest. Jeśli zdjęcie przejdzie moją selekcję, zapewne pojawi się jako #OneShot na stronie!

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!