Patrząc na mobilizację co poniektórych riderów do nagrywania klipów, naprawdę cieszy, że hasło „zróbmy zdjęcia!” wciąż wywołuje pewien odzew. Oczywiście tym razem również akcja bardzo spontaniczna, bo takie hasło padło po przypadkowej wizycie w pewnym warszawskim centrum handlowym, przed którym powstał niedawno bardzo okazały plac zabaw. Szybka ustawka z Jakubem, szybki wjazd na plac zabaw i obawa o równie szybką interwencję ochrony, po czym miłe zaskoczenie. Mieliśmy pełną swobodę na spokojne rozeznanie, przymierzenie się i wybranie odpowiedniego kadru, aż wreszcie kierownica poszła w ruch 🙂 Sprawdźcie, moim zdaniem, bardzo fajną #OneShot barspina!

IMG_9865

 

Jeśli dysponujecie fajnymi, niepublikowanymi wcześniej zdjęciami i chcecie się nimi pochwalić, możecie wysyłać je na oneshot@hashbmx.com.
Oczywiście z opisem, gdzie i kto zrobił zdjęcie oraz kto na nim jest. Jeśli zdjęcie przejdzie moją selekcję, zapewne pojawi się jako #OneShot na stronie!

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

 
[fbcomments]

Mutiny in Philadelphia

Grant Castelluzzo, Josh Bedord, Matt Houck, Justin Simpson i Jeff Wescott w czerwcu odwiedzili Filadelfię gdzie dołączył do nich niezastąpiony Ryan Navazion, który też jest autorem[...]

BSD BMX: Reed Stark - SAFARI

Kojarzycie pewnie (mam nadzieję) serię "Safari", którą zapoczątkował Reed Stark podczas swoich podróży? To oczywiście też nazwa jego sygnowanej ramy, którą mogliście podziwiać w je[...]