Zawsze bardzo mnie cieszy, gdy udaje się namówić na wyjście na street kogoś, kto znany jest ze swojego poziomu jazdy i skuteczności, jednak usunął się nieco w cień. Mam nadzieję, że Albert nie będzie miał mi za złe tego stwierdzenia, ale nie da się ukryć, że nowe materiały od niego dostajemy bardzo rzadko. OneShot, który znajdziecie poniżej powstała podczas sobotniego wyjścia na street z zamiarem nagrania klipów…w jakim celu? To nie było do końca sprecyzowane. Póki co mogę tylko napisać, że Alberta nie zabraknie na naszym DVD, a co jeszcze z tego powstanie…czas pokaże!

IMG_9654-2

 

Pamiętajcie, że jeśli dysponujecie fajnymi, niepublikowanymi wcześniej zdjęciami i chcecie się nimi pochwalić, możecie wysyłać je na oneshot@hashbmx.com.
Oczywiście z opisem, gdzie i kto zrobił zdjęcie oraz kto na nim jest. Jeśli zdjęcie przejdzie moją selekcję, zapewne pojawi się jako #OneShot na stronie!

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

 
[fbcomments]

Fit Bike Co: Holla Wood

FIT zebrał swój cały team PRO w Hollywood, gdzie ekipa spędziła kilka dni dobrze się bawiąc i nagrywając luźne klipy. Za kamerą stanął Scott Marceau a jeżdżą: Jordan Hango, Morgan[...]