Podczas niedawnej wizyty Kuby Jaremy w Warszawie, mieliśmy przyjemność poznać się z Adamem, którego akurat spotkaliśmy w samym centrum miasta. Adam rzucił luźną propozycję nagrania jednego klipu, a pomysł przerodził się nie tylko w nagranie klipu VX’em na potrzeby naszego DVD, ale również w szybką sesję foto, której efektem jest nowy #OneShot. Kto mieszka w Warszawie ten wie, jaki ruch panuje na skrzyżowaniu Świętokrzyskiej z Marszałkowską w okolicach 18–19, a to właśnie wtedy  robiliśmy zdjęcie. Brawa dla Adama za ładny gap i podziękowania dla Kuby za 2-dniowe nagrywki! 

IMG_0190-2

 

Jeśli dysponujecie fajnymi, niepublikowanymi wcześniej zdjęciami i chcecie się nimi pochwalić, możecie wysyłać je na oneshot@hashbmx.com.
Oczywiście z opisem, gdzie i kto zrobił zdjęcie oraz kto na nim jest. Jeśli zdjęcie przejdzie moją selekcję, zapewne pojawi się jako #OneShot na stronie!

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

 
[fbcomments]