Podczas niedawnej wizyty Kuby Jaremy w Warszawie, mieliśmy przyjemność poznać się z Adamem, którego akurat spotkaliśmy w samym centrum miasta. Adam rzucił luźną propozycję nagrania jednego klipu, a pomysł przerodził się nie tylko w nagranie klipu VX’em na potrzeby naszego DVD, ale również w szybką sesję foto, której efektem jest nowy #OneShot. Kto mieszka w Warszawie ten wie, jaki ruch panuje na skrzyżowaniu Świętokrzyskiej z Marszałkowską w okolicach 18–19, a to właśnie wtedy  robiliśmy zdjęcie. Brawa dla Adama za ładny gap i podziękowania dla Kuby za 2-dniowe nagrywki! 

IMG_0190-2

 

Jeśli dysponujecie fajnymi, niepublikowanymi wcześniej zdjęciami i chcecie się nimi pochwalić, możecie wysyłać je na oneshot@hashbmx.com.
Oczywiście z opisem, gdzie i kto zrobił zdjęcie oraz kto na nim jest. Jeśli zdjęcie przejdzie moją selekcję, zapewne pojawi się jako #OneShot na stronie!

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

 
[fbcomments]

FREE EDWIN DELAROSA !

Nie mylicie się, tytuł niczym jakiegoś rapowego kawałka i w rzeczy samej rozchodzi o to samo! Edwin Delarosa trafił do aresztu. Póki co nie są znane powody zatrzymania, ale Animal[...]

Stress BMX: Daan van Wezel

Stress BMX powiększa swój zasięg na całą Europę i kolejnym team riderem zostaje Daan van Wezel z Holandii. Edit nagrywanym latem 2014 roku jest pełny pojedynczych strzałów na rurac[...]