Pamiętacie projekt który wspólnie zorganizowało Odyssey BMX oraz Sunday Bikes i z którego mogliśmy już oglądać cztery filmy w jakości SD nagrane VX-ami? Jeśli nie, to tutaj znajdziecie wprowadzenie do tematu, a tutaj wspomniane cztery filmiki. Ale nie o tym dzisiaj! Dzisiaj mamy dla Was zajawkę ostatniego filmu, jaki zapowiedziano z pobytu na Rhode Island i w okolicach.
Film pojawi się w sieci już 24 listopada i wtedy też zostanie odpalone głosowanie, w którym to my zadecydujemy, który team pojedzie w trip do dowolnie wybranego na świecie miasta. Kozacki temat co? Sprawdzajcie trailer, który pokazuje dość dużo, ale widocznie w pełnym video grubych akcji będzie aż nadto!

Jeżdżą: Broc Raiford, Gary Young, Justin Spriet, Matt Nordstrom, Tommy Dugan, Travis Hughes, Jacob Cable, Aaron Ross, Alec Siemon, Brett Silva, Chris Childs, Erik Elstran, Jake Seeley, Mark Burnett, Jared Duncan oraz Julian Arteaga.

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

 

[fbcomments]

Doomed: M32 Session

Reprezentacja Doomed w składzie: Felix Prangenberg, Jordan Godwin oraz Jordan O'Kane w technicznej sesji nagranej VX-em na spocie pod mostem. Chłopakom niewiele potrzeba, aby rozkr[...]

Palnik 2K14

Ekipa Palnik BMX prezentuje swoje podsumowanie zeszłego roku, w którym poza jazdą znajdziecie również kilka popapranych akcji :D. Chłopaki zadbajcie trochę o opis i chociażby wymie[...]