Na tą produkcję, a właściwie jak się okazuje dwie produkcje, czekaliśmy bardzo długo! Oto dwa teamy Odyssey BMX i Sunday Bikes rozpoczynają rywalizację, w której do wygrania jest wyjazd do dowolnego miejsca na świecie. Jak zostanie rozstrzygnięty ten pojedynek? To Ty decydujesz o tym, kto wygra! 😀 Jak? Po obejrzeniu obu filmów wchodzisz na tę stronę i oddajesz głos, na Oddysey lub na Sunday. Głosowanie trwa do 1 grudnia kiedy to zostanie wyłoniony zwycięzca! Lepiej przygotuj sobie jakieś smakołyki pod seans, bo to nie są 2-minutowe filmiki!

Kto jeździ w dwóch filmikach? Broc RaifordGary YoungJustin SprietMatt NordstromTommy Dugan, Travis HughesJacob CableAaron RossAlec SiemonBrett SilvaChris ChildsErik ElstranJake SeeleyMark BurnettJared Duncan oraz Julian Arteaga. Naprawdę kawał niesamowitej roboty poza riderami odwalił Walter Pieringer, który w sumie zmontował godny solidnego DVD, a selekcja muzyki jest wręcz idealna!

Sprawdź też koniecznie wszystkie wcześniej opublikowane materiały w ramach tego wspólnego projektu, znajdziesz je tutaj.

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

[fbcomments]