Powiem Wam szczerze, że tego się nie spodziewałem! I nie chodzi mi o połączenie sił przez Odyssey BMX i Sunday Bikes, bo wiadomo, że to „siostrzane” firmy, ale o rozmachu projektu jaki wspólnie rozpoczynają. O czym mowa? O wynajęciu domu w Providence, Rhode Island, do którego przez najbliższe 4 miesiące będą mieć pełny dostęp riderzy obu teamów. Przez cały ten czas chłopaki będą nagrywać materiały z których na koniec zostaną zmontowane dwa edity w jakości full HD, jeden pod szyldem Odyssey BMX, a drugi dla Sunday Bikes. Oba filmy zostaną poddane pod głosowanie internautów, a ekipa która wygra większą ilością głosów wygra wyjazd w dowolne miejsce na świecie…co będzie celem podróży? To pewnie jeszcze chłopaki nieraz będą sugerować w kolejnych filmikach, ponieważ pobocznym planem jest nagrywanie krótszych filmików klasycznym VX-em i wypuszczanie ich co miesiąc! Jaracie się? Bo ja coraz bardziej!

Czy nie brzmi to pięknie? Teraz zostawiam Was z pierwszym, 11-minutowym video, które jest wprowadzeniem w projekt. Poznacie część ekipy, zobaczycie dom i poznacie nawyki ziomeczków 😉 .

Z jednej strony to genialne posunięcie marketingowe i promocyjne, bo obie firmy przyciągną do siebie na pewno wielu nowych zainteresowanych tym, co będzie się działo w domu i wyczekujących na nowe edity. Tacy widzowie to przyszli potencjalni klienci, którzy wybiorą części tych dwóch firm, zamiast innych – do tej pory „ulubionych”. Poza tym, to oczywiście świetna atrakcja dla riderów!
Chcielibyśmy zobaczyć takie projekty w Polsce, ale „dorosła” scena chyba wciąż jeszcze do tego nie dojrzała 😉

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

[fbcomments]