Przez kilka lat od pojawienia się narzędzi wielofunkcyjnych takich producentów jak DK Bikes, Animal Bikes czy też później Shadow Conspiracy, mieliśmy duży zastój jeśli chodzi o tego typu produkty. Dopiero niedawno na rynku pojawiły się nowe propozycje, które z reguły mają bardzo ograniczoną funkcjonalność. Jednak teraz również Odyssey BMX postanowiło wprowadzić do sprzedaży swoją propozycję, a jest nią Travel Tool. Narzędzie bazuje na stalowym stelażu na końcach którego zamontowane są niezbędne klucze: nasadowa 17ka do odkręcania kół z pegami, dwa wymienne płaskie klucze 15mm do pedałów oraz 17mm do nakrętek jeśli jeździsz bez pegów oraz klucze imbusowe w rozmiarach 4mm, 5mm, 6mm oraz 8mm.
Czyli właściwie wszystko co potrzebujemy aby poskręcać rower. Komuś będzie brakowało skuwacza do łańcucha, ale forma narzędzia raczej nie przewidywała obecności luźnych części, a czegoś trzeba poskładać taki skuwacz. W narzędziu nie znajdziecie również łyżki do opon, która właściwie mogłaby się spokojnie zmieścić obok tuleji z „17ką”, jednak sprawna ręka poradzi sobie ze zdjęciem opony bez użycia łyżki, a ktoś mniej wprawiony może skorzystać z płaskiego klucza, który jest w zestawie.
Cena? Niespełna 30 dolarów w USA. Czy narzędzie będzie dostępne w Polsce? Pytania kierujcie do dystrybucji Odyssey w Polsce – BMXLIFE.pl.

ODSY-Travel-Tool-Web-14281 ODSY-Travel-Tool-Web-14285 ODSY-Travel-Tool-Web-14286 ODSY-Travel-Tool-Web-14287