O nas

HashBMX ma pełnić rolę BMX-owego kompendium, nie tylko zapewniającego wszystkie nowości które nie mogą zostać pominięte, ale również udzielając porad czytelnikom czy też poruszając tematy istotne dla środowiska. Jako polski portal chcemy się skupić głównie na materiałach pochodzących z naszego kraju, z rodzimej sceny rowerowej i jej przedstawicieli. Poza codzienną publikacją nowości, HashBMX realizuje również materiały autorskie w postaci sesji zdjęciowych, materiałów video, wywiadów oraz artykułów.

Misja HashBMX jest prosta, zależy nam na promocji i rozwoju BMX-a. Ambicją jest zachęcanie coraz większej ilości młodych ludzi do jazdy, a zarazem mobilizacja firm związanych z branżą do jej wspierania. Lokalna scena rowerowa ma czym się pochwalić i jest warta promocji nie tylko wewnątrz, ale również za granicami kraju.
Przez ostatnie 2 lata działalności krajowej HashBMX udało się zrealizować szereg imprez, takich jak lokalne zawody i premiery filmów BMX oraz objąć patronat medialny nad wydarzeniami w całym kraju. Do listy osiągnięć możemy zaliczyć również pozyskanie sponsoringu sportowego dla zaprzyjaźnionych zawodników. Staramy się wspierać rynek lokalny poprzez promocję i współpracę z polskimi manufakturami.
HashBMX pojawia się również na wydarzeniach zagranicznych realizując z nich relacje foto/video. Na liście odwiedzonych miast znajduje się między innymi Londyn, Berlin, Kolonia, Friedrichshafen, Tallin, Ryga, Eindhoven oraz Amsterdam.

 

Zainteresowany współpracą? Napisz!

 

Współpracujemy z wieloma zawodnikami z całego kraju i regularnie realizujemy pokazy rowerowe, zapewniamy statystów na plany zdjęciowe oraz służymy doradztwem we wszystkich kwestiach związanych z rowerami BMX.

Na koncie mamy współpracę z takimi markami jak Nikon Polska, Akademia Fotografii, Volvo, Vans Polska, Nike Polska, GoProMonster Energy UK oraz szeregiem polskich i zagranicznych firm z branży BMX i nie tylko.

Więcej O NAS i o naszych nadchodzących realizacjach już wkrótce !

Zawsze jesteśmy do dyspozycji pod adresem mailowym: info@hashbmx.com oraz za pośrednictwem kanałów z zakładki Kontakt.