Po dłuższej przerwie wracamy z serią #MyPlaylist. Dzisiaj przed Wami lista kawałków przy których śmiga Sano, ale muzyka to nie wszystko!
Sano dorzucił kilka słów od siebie o swoich przygodach i dokładnie opisał jak wpadliśmy na pomysł tego materiału. Zgadzam się ziom, tak właśnie było! 😀
Miłej lektury podczas słuchania jego ulubionych kawałków!

urosz2

 

Elo, witka, beczka, piątka i siemano jak to kiedyś ktoś powiedział. Jak się tu znalazłem? W sumie nie wiem. Albo mnie z kimś pomylili albo przez znajomości, tak jak wiele rzeczy się dziś załatwia 😀 .
Tobina poznałem jakoś na początku 2010 jak się przeprowadziłem do Warszawy. Mnóstwo czasu spędziliśmy na streetach i przy „browarze“ [Wiadomo! Sano Leszki free, ja Wojaki! /Tobin]. Jakoś potem nasze drogi się rozeszły. Każdy zaczął robić swoje rzeczy. Spotkałem go ostatnio na PRLBMXjamie. Podczas gadki rzucił luźny pomysł: „- Sano robię TOP10 do kolejnego MyPlaylist, może chcesz podesłać parę kawałków?” Doszedłem do wniosku, że zajebisty pomysł ale nie wiedziałem jak miałoby to wyglądać.
Powiedział: „- Krótkie co u Ciebie plus ulubione nuty do śmigania wiesz.“
Krótko będzie ciężko. U mnie jak u wszystkich, raz się bywa na górze a raz bywa niefortunnie. Beka, u mnie zawsze sztosik! Śmieszy mnie to jak ktoś mówi o mnie PRO, ale dobra niech będzie. Jak u większości polskich PRO, normalnie pracuję a wolny czas spędzam na rowerze czy czillując ze znajomymi. Najebki też zaliczam, a jak sport to kontuzje. W zeszłym roku połamałem kość podudzia i w mojej nodze zagościła (podobno) platynowa płytka. Murzyni noszą to na zębach, a ja w nodze, ale na początku sierpnia pozbywam się nabytego bogactwa.

Niektórzy mogę mnie i Korpusa kojarzyć z projektu KOSA. Trzeba to pisać dużymi literami bo ten projekt pojawi się na salonach nieoczekiwanie jak wiosną gówno spod śniegu. Najpierw powstały naklejki, potem parę koszulek „from friends for friends“. Chyba jeszcze parę zostało. Nabyliśmy sprzęt i powoli zbieramy materiał video na drugą część KOSY. Wiele osob już w nas zwątpiło i twierdzą, że to się nigdy nie ukaże. Ja tak samo zwątpiłem, że jest ktoś kto widział Skorka na BMX-ie.

Wiele razy spotkałem się z pytaniem, co się dzieje ze Stereo Bikes. Odpowiedz brzmi: zajebiście się dzieje. Są to ludzie którzy nigdy nie patrzą na Ciebie jak tylko i wyłącznie baner reklamowy czy źródło product placement. Podczas całej, trwającej już 4 lata, współpracy przeszedłem 3 operacje, a to więzadła, a to złamana noga. Za każdym razem mogłem liczyć na dobre słowo i nie było mowy o zrywaniu współpracy.

Miało to być TOP10, a przerodził się to w nowy projekt pt. „Co u Ciebie?” Dobra, kończę a playlistę znajdziecie niżej.
Dzięki wielkie dla całej ekipy Stereo Bikes za wsparcie, a przede wszystkim najbliższym!

Elo!

 

 

1. The Notoroius B.I.G. – Sky’s The Limit
2. Papoose – You Made Your Choice
3. Evidence – The Red Carpet ft. Raekwon & Ras Kass
4. The Left – The Melody
5. Devin The Dude ft. Snoop Dogg & Andre 3000 – What A Job
6. Souls Of Mischief – 93 ‚Til Infinity
7. Gang Starr – JFK to LAX
8. Curren$y – Opening Credits
9. AZ – The Format (prod. DJ Premier)
10. Olszak/Bitykradne – Promienie słońca Brooklynu

 

kuba banak

urosz

 

Foto:
1 – Arek Stan / paintingpictures.ownlog.com
2 & 4 – Uroš Rojc / urosrojc.com
3 – Kuba Banak / BunnyHop BMX Magazine

 

 
[fbcomments]

PRO8L3M w GHETTO PARKu.

Dzisiaj dla odmiany trochę muzycznie, ze skateparkiem w tle ;). Zapraszamy na krótki klip z koncertu składu PRO8L3M w Lublinie na Ghetto Parku. Taka miejscówka pasuje wręcz idealn[...]