Jak pewnie już widzieliście, w najbliższą sobotę w Białymstoku na Skateparku Węglowa odbędą się Mistrzostwa Polski HONOR BMX Park 2018.
Czym te zawody będą się różnić od innych „Mistrzostw Polski”, które odbywały się w Białymstoku? Przede wszystkim tym, że rozgrywane będą na skateparku, a co jeszcze ważniejsze będą miały na celu wyłonienie zawodników, którzy dostaną się do polskiej reprezentacji Freestyle BMX.
Wiele osób może być zdziwionym późnym ogłoszeniem daty zawodów, ale wszystko spowodowane jest napiętym harmonogramem działań AZ AWF Katowice, który od tego roku zajmuje się bezpośrednio pomocą w szkoleniu zawodników i pozyskiwaniem funduszy na rozwój dyscypliny. Realizacja zawodów jeszcze w tym sezonie, umożliwi dalsze starania o niezbędne środki z PZKol oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Pamiętajcie, że te zawody są szansą na dostanie się do kadry, która będzie miała możliwość rozwoju w kierunku udziału w Igrzyskach Olimpijskich. Warto pojawić się w Białymstoku i zaprezentować w możliwie najlepszy sposób! Szczegółowy harmonogram zawodów oraz zasady zapisów znajdziecie bezpośrednio w wydarzeniu na facebooku – TUTAJ.

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

[fbcomments]

Bikecheck: Simone Barraco

Jeśli zastanawiacie się na czym obecnie pomyka jeden z bogów streetu XXI wieku, to powyżej znajdziecie odpowiedź. Simone ujawnia też kilka sprzętowych nowinek od swoich sponsorów -[...]