Michał Golec w nowym video z nagrywkami z zagranicznych spotów, ulic Wrocławia i Skateparku Zajezdnia. I jak sam [po lekkim upomnieniu] pisze o sobie:
23 lata, znany jako ”Goldi” rezydent legendarnej miejscówki Shimmy Yo! Nie posiada portali społecznościowych. Wychowanek oldschoolowej ekipy CRIME wraz z Ralfim, który pojawia się na jednej linii ze względu na sentymenty (Ralfi znany jako „sprzedałem BMX’a bo kupiłem buty do kosza”).

Wcześniej pojawiałem się na przejazdach w filmach SKNY Ready to Go, jak i za małolata na SKnY 2011 mixtape. Również Gisportuje w ekipie Gisport. W edicie także pojawiam się w Barcelonie. Powinienem mieć więcej nagrywek z tej kolebki streetu, lecz niestety tak to jest jak się jedzie z dziewczyną ehh 😀 . Edit z dnia na dzień zmontowany przeze mnie. Podziękowania w szczególności dla Buźki za łapanie mnie na kamerze, jak i również dla Maćka Rusina i Qubersa. W końcu po latach zaczynam łapać nołsy i uwieczniam na tym edicie jak nigdy wcześniej. W sumie to dziwne że nie wrzuciłem żadnego ice’a… Zawsze robię je od groma! Pozdrawiam

No to zapraszamy do oglądania!

 

 
[fbcomments]