Od premiery ostatniego dłuższego video Maćka minął ponad rok, ale oczywiście tego czasu nie spędził jedynie na nagrywaniu krótkich klipów na Instagram.
Sobek i Mikołaj Mazierski, odpowiedzialny za video, odwiedzili w tym czasie nie tylko lokalne spoty w Poznaniu, ale również miejscówki w Barcelonie, Berlinie, Warszawie i Wrocławiu. Polecamy gorąco solidną produkcję pełną konkretnych technicznych akcji! Poza video, sprawdźcie koniecznie galerię zdjęć!

Jak część z Was wie, video jest długo wyczekiwanym „welcome editem” do teamu sklepu Allday.pl, a dopiero teraz zdradzamy tajemnicę, że jest to również oficjalne powitanie w szeregach teamu Kink BMX, którego dystrybutorem jest poznański sklep. Jeśli jesteście ciekawi na jakim sprzęcie aktualnie jeździ Maciek, sprawdźcie jego ostatni bikecheck, a już wkrótce pojawi się nowy prezentujący odświeżony rower!

 

BCN-6

Barcelona Fot.: Mikołaj Mazierski

br-5

Berlin Fot.: Mikołaj Mazierski

IMG_4035

Smiths to fakie Poznań Fot.: Juliusz Salach

IMG_4051

180 Poznań Fot.: Juliusz Salach

sb wall

Wallride Poznań Fot.: Mikołaj Mazierski

SB-1

Poznań Fot.: Mikołaj Mazierski

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

[fbcomments]

Dan Foley - I Love College

Dan Foley przynajmniej raz na tydzień serwuje nam nowe video i kolejny raz stwierdzam, że każde z nich jest lepsze od wielu editów nagrywanych miesiącami. Mimo, że to krótkie filmi[...]