Możemy już wstępnie Was zaprosić na 3. edycję Kadzielnia Sport Festiwal, imprezy która odbędzie się 1. lipca w Kielcach. To pierwszy w Polsce festiwal sportów ekstremalnych dla amatorów i wydarzenie dla ludzi, którzy lubią adrenalinę. W zamyśle organizatorów, Fundacji WLK4, to okazja dla wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w licznych aktywnościach i konkurencjach pod okiem instruktorów. Mocnym punktem festiwalu będą także pokazy profesjonalistów.

W tym roku po raz pierwszy do licznych aktywności dołączy osobna strefa freestyle. Odbędą się w niej zawody BMX/SKATE na rampie o wysokości 2 metrów i szerokość 4 i pół metra, warsztaty deskorolkowe, skoki na fly bag oraz tor skimboardowy.

O wszelkich nowościach dotyczących imprezy będziemy Was regularnie informować, a już teraz zachęcamy do śledzenia wydarzenia na facebook’u, które znajdziecie tutaj.

kadzielnia kadzielnia-lot1

 

Festiwal co roku odbywa się w malowniczym kamieniołomie Kadzielnia, znajdującym się blisko centrum Kielc. Współorganizatorem III edycji Kadzielnia Sport Festiwal jest Miasto Kielce.