Jeśli nie śledzisz bacznie każdego nowego vloga Harrego Main’a, to pewnie nie wiesz, że już od dłuższego czasy ten brytyjski BMX-owiec zabawia się w najlepsze na „dużym rowerze”. Oczywiście Harry to Harry i na przykład w jednym z odcinków tłumaczy, że zmagając się z grypą zdecydowanie lepiej będzie jak wyjdzie pojeździć na MTB niż na BMX-a…jakby którykolwiek z rowerów miał podziałać lepiej na walkę z infekcją 😀
Niemniej, w najnowszym video Harry zaczyna uzewnętrzniać się ze swoich planów na sezon 2018 i powoli przebąkuje o przymiarkach do startów w zawodach MTB. Oczywiście wspomina o tym jak koledzy jeżdżący slopestyle i freeride są odważni i narażeni na kontuzje, dodaje, że on sam to raczej chce się powygłupiać i sprawdzić, ale rzeczywiście temat go jara.
Z innych newsów, Harry kupił sobie nową zabawkę – Range Rover Sport, który już po kilku dniach wygląda jakby woził gruz na plac budowy, gdzieś po drodze rzuca hasłem, że jazda na BMX-ie (wciąż?) jest jego pracą, a w jednym z kolejnych odcinków chwali się rzekomo nową dziewczyną.

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

[fbcomments]