Część z Was mogła już słyszeć takie informacje, ale teraz oficjalnie możemy potwierdzić – firma Green Bike Poland została polskim dystrybutorem rowerów marki Haro. W ofercie znajdą się oczywiście BMX-y tej legendarnej firmy, ale również inne rower, dlatego tym bardziej warto sprawdzić co oferuje sklep.

Green Bike planuje oczywiście rozwinięcie teamu BMX-owego, a na chwilę obecną nową ramę Haro Lineage testuje Kacper Giszczyński z Gniezna. Poniżej znajdziecie kilka zdjęć roweru zbudowanego na wspomnianej ramce 🙂
Obserwujcie temat Haro BMX w Polsce na naszej stronie, a na pewno będziemy informować o wszelkich nowościach z obozu Green Bike Poland!
W przypadku zapytań o dostępność poszczególnych rowerów lub części, kontaktujcie się mailowo pod adresem: mikolaj@greenbike.pl

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

 
[fbcomments]