Luźny flatowy jam organizowany przez flatland.pl był dobrą okazją do zostawienia roweru w domu, a ruszenia się tylko z plecakiem fotograficznym. Niestety sobotnia aura nie była tak sprzyjająca jak w ciągu tygodnia gdy nagrywaliśmy na streecie i flatowa rozgrzewka rozpoczęła się na krytym parkingu jednego z warszawskich marketów. Gdy deszcz odpuścił postanowiliśmy przenieść się całą ekipą na powierzchnię, a dokładniej w okolice Centrum Nauki Kopernik. Trzeba przyznać, że ta miejscówka jest niezastąpiona czy to na streetowe katowanie murków czy jam na przywiezionych przeszkodach, czy też jak dzisiaj – kręcenie się na płaskim. Efekty kilku godzin, które spędziłem z flatową ekipą poniżej!

IMG_9763

Daniel „Qiku” Opioła

IMG_9771-2

Tomasz „Angus” Bianga

IMG_9777

Filip „Chomik” Janusz

IMG_9783

Wiktor Jakóbiak

IMG_9766

Tomasz „Angus” Bianga

IMG_9772

Krzysztof Banaś

Foto:
Juliusz Salach / JuliuszSalach.com 

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

 
[fbcomments]

Sundaze Inspirations #93

Dzisiaj Sundaze Inspirations nieco później, z racji bardzo ograniczonego dostępu do sieci podczas naszego tripu. Ale co się odwlecze, to nie uciecze! Miłego oglądania :) .  [...]