Federal Bikes i Rich Forne wypuszczają kolejną część „FTS LOST IT„, czyli serii zakulisowych filmików zapowiadających nowy pełnometrażowy film. Podobnie jak w przypadku Volume 7, tak również tutaj powtórzę się kolejny raz: klimat filmów Rich’a tworzy nie tylko jego styl nagrywania czy montażu lub wykonywane przez riderów triki, ale w olbrzymiej części robi to muzyka! I tym razem dostaliśmy smaczek w postaci klasyka 😉

Jednak tym razem mam też inne przemyślenie. W tej części zobaczycie dużo naprawdę technicznych akcji, sklejonych czysto i nagranych równie dobrze. Spokojnie takie akcje widziałbym w finalnej produkcji, a jednak trafiają on do „odrzutów”. Nie, nie chcę napisać „aż strach pomyśleć, co będzie w filmie!”, bo to nie Deadline. Team Federal Bikes na pewno dowiezie dobrą techniczną jazdę z odpowiednią ilością bangerów i enderów. Chodzi jednak o coś zupełnie innego – żywotność takich nagrywek.
Opublikowane w taki sposób zbierze kilka lajków na Fejsie tu i tam, zostanie obejrzane pewnie przez niespełna kilka tysięcy osób i to w pierwszym tygodniu lub dwóch od publikacji. To akurat jest dobrym wynikiem, jednak po tym czasie większość z Was zupełnie zapomni, że taka pozycja w ogóle pojawiła się na stronach takich jak HashBMX.
Czy warto tak „marnować” dobre klipy?

A swoją drogą, jeśli również masz zamiar zmarnować potencjał tego video i zaoszczędzić te kilka minut swojego czasu, to od razu zdradzę Ci jego zakończenie:

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

[fbcomments]