W sam raz na niedzielę, trochę wspominek z zeszłego roku. Dwa krótkie, aczkolwiek miażdżące edity, które ja osobiście zaliczam do ścisłej czołówki roku 2014, jeśli chodzi o trailsy. Oba nagrane na tej samej miejscówce w Austin, USA.  Wybijające na samą orbitę hopy, duże bandy i kompletnie pogięte whipy. A to wszystko w dwóch, krótkich editach, mających łącznie niecałe trzy minuty!  Za montaż obu video odpowiada Brian Barnhart. Check it!

W pierwszej kolejności zaledwie pięćdziesiąt sekund jazdy od Clinta Reynoldsa i Matty’ego Aquizapa z ekipy Credence Bikes. I tak na przykładzie tego wideo mogę śmiało stwierdzić, że ta niespełna minuta czasami w zupełności wystarcza, by zmieść wszystko i wszystkich!

Drugi edit (również z trailsów w Austin) i tym razem tym razem również niezbyt długa produkcja (aczkolwiek prawie trzykrotnie dłuższa). I tutaj nie zabraknie Riderów z Credence Bikes, wspieranych tym razem przez localsów. Pełna obsada prezentuje się następująco:

James P. Nutter, Bas Keep, Will Blount, Clint Reynolds, Richie Fischbach, Ryan Greene, Pauly the Pirate, Matty Aquizap, Mark the Beast, Brian Hunt, Matt Boron, Jon Lynn, John Riley, Tyler Trueman, Matt Walli.

[fbcomments]

WeThePeople: Fresno

Dan Kruk i Jesse Romano zaatakowali kalifornijskie Fresno. Kruk zaprezentował swoje rotacyjne sztuczki a nowy nabytek do flow-teamu, Romano, popisał się swoją czystą stylówką. Za k[...]