Pamiętacie jeszcze projekt ODYSSEY vs SUNDAY? Dwie ekipy rywalizowały między sobą nagrywając kolejne filmiki, a stawką był wyjazd w dowolnie wybrane miejsce na świecie. Wygrała ekipa Sunday Bikes, a wybór padł na Niemcy. Chłopaki na przełomie czerwca i lipa odwiedzili naszych zachodnich sąsiadów, gdzie poza spotkaniami z lokalsami w sklepach w Kolonii i Berlinie, nagrali również bardzo dobry materiał! Aaron Ross, Alec Siemon, Brett Silva, Chris Childs, Erik Elstran, Gary Young, Jake Seeley, Jared Duncan oraz Julian Arteaga naprawdę dali z siebie dużo, aby w pełni wykorzystać ten wyjazd!

Wyjazd Sunday Bikes został również utrwalony w trzeciej części publikacji Territories od DIG BMX. Wydawnictwo kupicie TUTAJ.

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

[fbcomments]

Palnik 2K14

Ekipa Palnik BMX prezentuje swoje podsumowanie zeszłego roku, w którym poza jazdą znajdziecie również kilka popapranych akcji :D. Chłopaki zadbajcie trochę o opis i chociażby wymie[...]

BSD: Kriss Kyle - Concrete

Jeśli tęskniliście za czymś więcej niż "instagram clips" od Kriss'a Kyle'a, to dzisiaj poczujecie się spełnieni! Najnowsze video, oczywiście od BSD, było nagrywane przez cały sezon[...]