Kilka dni temu do sieci wpadł trzeci odcinek serii „Hallowed Ground” realizowanej przez DIG BMX. Dokumentalne filmiki pokazują nam z nieco bliższej perspektywy najbardziej znane miejscówki na całym świecie. W pierwszym odcinku mogliśmy obejrzeć zmagania różnych riderów na Marina Double Set w Hastings, a w drugim wieloletnią historię podejść do El Toro.
W kolejnej odsłonie serii przenosimy się do Hiszpanii, na bardzo dobrze rozpoznawalne „schody”. To oczywiście MACBA czyli Muzeum Sztuki Współczesnej w Barcelonie.
Przez ostatnie lata istnienia, miejscówka została nieco przebudowana i z „Big 4” stała się „Big 3”. Naszym przewodnikiem jest Simone Barraco, a w filmie zobaczycie oczywiście doskonały przekrój przez akcje, jakie posypały się na tym spocie przez kilka ostatnich lat!

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

[fbcomments]