DIG BMX ma dla nas prezent świąteczny 😉 Przez weekend możecie obejrzeć (tyle razy ile tylko się zamarzy!) przejazd, który Chase DeHart nagrał na potrzeby pełnometrażowego DVD Cult Crew „It’s Later Than You Think”.
Nie bez powodu napisałem o wielokrotnym oglądaniu tego przejazdu, ponieważ Chase od lat prezentuje jedną z najlepszych stylówek wśród jeżdżących street i nawet proste wklejki w jego wykonaniu wyglądają doskonale!

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

[fbcomments]

Villa Road Trip - Malaga

Edit który otwiera Action Bronson, a zaraz po nim wjeżdża Los Lobos? Nie może być lepiej, a dodajmy do tego stylowczyków z Villa Road podczas wizyty między innymi na skateparku Rub[...]

Eclat BMX in Cyprus.

Wstrzymałem się kilka dni z publikacją małej galerii zdjęć z tego wyjazdu, bo czekałem na to co pewnie dla większości z Was jest najważniejsze - video. Właśnie dzisiaj pojawił się [...]