Po koniec września francuski sklep Bros Bike Store urządził w Lyonie kolejną edycję BMX STREET STATION, która w tym roku poza wieloma lokalsami przyciągnęła również reprezentacje m.in. BSD oraz Subrosy i Shadow’a. Na miejsc pojawili się tacy riderzy jak Kriss Kyle, Dan Paley, Jordan Godwin, Kilian Roth, Felix Prangenberger, Mark Burnett, Matt Ray czy Jiri Blabol.

Sprawdźcie relację za którą odpowiadają Romain Fel oraz Flancky Saint Simon i niech Was nie zszokuje poziom jazdy – było naprawdę grubo!

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

[fbcomments]

DIG TRAILS - Freedom 40

Myślę, że znany wszystkim (a z pewnością większej części) przeglądającym nasz serwis, magazyn DIG BMX Magazine poinformował ostatnio o swojej nowej, filmowej serii skupiającej się [...]

Battle Of Hastings: TEAMS

Do zawodów Battle Of Hastings organizowanym przez sklep Source BMX pozostało lekko ponad tydzień. Dzisiaj zapraszamy Was na prezentację wszystkich drużyn, które będą rywalizować na[...]