Udało się! Tuż przed wyjazdem na Simple Session odebrałem pierwszą przesyłkę z dostawą czapek! Mogliście już je widzieć na instagramie oraz snapchacie, a od tej chwili są dostępne w naszym internetowym sklepie.
Drop.01 obejmuje 3 wersje kolorystyczne: czarną z białymi haftami, granatową z białymi haftami (zielony daszek od dołu) oraz szarą z czarnymi haftami (również zielony daszek od dołu).
Czapki to oczywiście snapbacki – czyli posiadają z tyłu regulację rozmiaru.

Czapki kupicie w sklepie http://hashbmx.bigcartel.com a do zamówień złożonych do końca lutego gratis DVD „Transmission” oraz wlepki!

Bigcartel oferuje płatności za pośrednictwem serwisu PayPal. Jeśli nie macie w nim konta, możecie je w prosty i szybki sposób założyć lub też skorzystać z opcji bezpośredniej płatności kartą.
Po wypełnieniu wszystkich pól i przejściu do płatności zobaczycie ekran z lewej strony poniżej grafiki, po kliknięciu w „Zapłać kartą” zostaniecie przeniesieni na ekran widoczny po lewej. Postępując zgodnie z instrukcjami zakończycie z powodzeniem transakcję. :)

W razie pytań zawsze możecie śmiało pisać do nas na adres: info@hashbmx.com

 

płatność

 

Czapki wychodzą w limitowanej ilości i będzie to dotyczyło każdej dostawy (dropu). Gdy raz dostępna kolorystyka zostanie wyprzedana, nie będzie już wznawiana!

 

32601903251_a9c7861364_k

16388459_443809235950031_775492588_o