Druga dostawa naszych czapek zbliża się wielkimi krokami! Tym razem będziecie mogli wybierać między snapbackiem dostępnym w 4 nowych kolorach oraz truckerkami w 3 jednolitych kolorach paneli i siatki lub z białą siatką.

Preorder, czyli zamówienie w przedsprzedaży, obowiązuje do poniedziałku 19.06 do godziny 9:00, natomiast zamówione czapki otrzymacie najpóźniej do piątku 30.06.

Poniżej znajdziesz szczegóły nowych wzorów oraz zasady na jakich działa preorder! :) 

Czapki możesz zamówić wysyłając maila na adres czapki@hashbmx.com, w którym prosimy o podanie rodzaju i koloru czapki. W odpowiedzi dostaniesz wszelkie niezbędne informacje do finalizacji zamówienia i płatności.
Cena w przedsprzedaży to 99zł (+ koszta wysyłki) przy płatności z góry lub 109zł (+ koszta wysyłki) w systemie zaliczkowym – wpłacasz 59zł teraz, a resztę przy odbiorze czapki! Ty wybierasz :)
Oczywiście do każdej paczki dorzucamy sporą garść darmowych wlep!

Do wyboru masz:

Trucker cap z materiałowym przodem (black, white, navy)

Truckerki

Snapback (maroon/black, white, olive/black, camo-black)
Ważne: wersje marron oraz olive mają od spodu zielony daszek, wersja white jest cała biała, natomiast wersja camo ma od spodu czarny daszek.

Snapy_all

 

Wszystkie czapki, podobnie jak w pierwszym modelu, poza haftem 3D na froncie, posiadają również haft z tyłu, nad regulowanym zapięciem.

IMG_9253

 

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!