Buty Nike SB Koston 3 Hyperfeel “Numbers” — premiera 13.12.2016.

O butach Nike SB Koston 3 Hyperfeel miałem już kiedyś pisać. Jest to stosunkowo nowa propozycja od firmy z Oregonu, która mimo przeznaczenia na deskorolkę może zaciekawić również jeżdżących na BMX-ie. Czemu? Ponieważ niska cholewka butów została przedłużona tkaną w technologii Flyknit „skarpetą”. Nie jestem pewien na ile ten patent może zapobiegać skręceniom kostki („skarpeta’ jest raczej elastyczny, bo musi umożliwiać swobodne wkładanie stopy do buta), a jej główną rolą jest raczej ogólnie chronienie kostki przed obiciami podczas jazdy na desce. Jednak jeśli dodamy do tego rozwiązania lżejszy usztywniacz jaki wielu z nas zakłada podczas jazdy na rowerze, to zestaw wydaje się całkiem dobry i może zapobiec wielu kontuzjom.
Poniżej znajdziecie kilka zdjęć kolorystyki Dark Obsidian/Black-Copper Flash (nr. 865596–408), która pojawi się na stronie Nike.com już 13 grudnia, a już teraz możecie sprawdzić inne wersje dostępne w stałej sprzedaży – tutaj.
Cena nowej kolorystyki to ok. 150 dolarów, jednak jak widać wcześniejsze edycje można kupić taniej.

 

nike-sb-koston-3-hyperfeel-numbers-edition-04 nike-sb-koston-3-hyperfeel-numbers-edition-05 nike-sb-koston-3-hyperfeel-numbers-edition-06