Pewnie część z Was widziała kiedyś jak ziomeczki z RUDEEN śmigają na rowerach w Air Max’ach, ja sam znam kilka osób które jeździ w Jordanach i innych butach, które niekoniecznie są przeznaczone do jazdy na rowerze, a jednak sprawdzają się w tym doskonale!
Dlatego prezentuję Wam nowość od Nike SB, oczywiście przeznaczoną na deskorolkę i do lansu, ale skoro inne „najki” dają radę, to i te na pewno wytrzymają statystyczne „katy” na BMX-ie 😉 .
Co to za model? Air Max Bruin Vapor – niski but na systemie powietrznym Air Max, którego cholewka nawiązuje do klasycznego modelu przeznaczonego do gry w kosza. Akurat to nikogo nie powinno zniechęcać bo połowa oferty Nike SB to buty mające swoje korzenie w kolekcjach do gry w koszykówkę lub do biegania, odpowiednio zmodyfikowane i przystosowane do wymogów jazdy. W tym przypadku but wykonany jest z wytrzymałego zamszu, jest klasycznie sznurowany ale też posiada elastyczną „skarpetę” a więc nie ma mowy o przesuwającym się cienkim języku, a wspomniana poduszka powietrza gwarantuje, że po upadku prosto na piętę nie będziesz musiał wsadzać nogi do wiadra z lodem 😉 .
Buty aktualnie dostępne są w dwóch kolorach – czarnym z białym Swooshem oraz prezentowanym poniżej, szarym z czarną „łyżwą”. Kupicie je tutaj, a poniżej więcej zdjęć obu wersji!

Bruin1882097_002_U_Des b3

BruinB2 882097_001_Y_Des882097_001_E_PREM