Przyznam Wam się do czegoś, po latach pisania o kolejnych projektach skateparków większych i mniejszych, na jakie Warszawa miała szansę dzięki Budżetowi Partycypacyjnemu, zwyczajnie odpuściłem sobie nawet sprawdzanie kolejnych edycji. Czemu? Bo jeśli nawet projektom, które przechodziły głosowanie „ukręcano głowy”, to chyba zwyczajnie bez sensu nabijać statystyki miastu, które ma nas w poważaniu.

Jednak, teraz pojawia się kolejna nadzieja – Bowl Skatepark WWA. Sprawdźcie koniecznie poniższy filmik, odwiedźcie fanpage oraz najważniejsze – zagłosujcie na projekt 2067, a możecie zrobić to TUTAJ. Nie pytajcie o zasady głosowania, znajdziecie je na stronie programu!!!

Możecie wreszcie coś zmienić i nie będzie to montaż 2 krzywych kątowników w ramach wybłaganej „miejscówki” na nowych bulwarach nadwiślanych. Możecie, a wręcz nawet musicie interesować się projektem już po zakończeniu głosowania i nie pozwolić zamieść go pod dywan, tak jak stało się z projektem Skwerów Sportów Miejskich.

BOWL Skatepark WWA to inicjatywa, która ma wreszcie dotrzeć do upartych urzędników i przemówić im do rozsądny, że nie tylko mieszkańcy Warszawy i okolicy potrzebuję porządnego obiektu, ale co więcej takie obiekty mają w Polsce miasta, które mogą się pochwalić się liczbą mieszkańców, która jest małym ułamkiem liczebności Warszawy! Czy to nie zwykły wstyd? Ktoś naprawdę powinien go poczuć!

19400605_2289084424650111_7799922207858157957_o

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

[fbcomments]