Czas rozpocząć na dobre sezon BMX-owy! Już 27 kwietnia serdecznie zapraszamy na zawody BMX Spring Session 2019, które odbędą się na warszawskim skateparku Jutrzenka! Za organizację zawodów odpowiada Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa, Jamaj Events oraz HashBMX.
Podczas zawodów, w kategorii OPEN/PRO będzie do zgarnięcia gotówka, a w kategorii amator nagrody rzeczowe od sponsorów. Wśród nich między innymi sklep Allday.pl/BMXforever.pl, Terminal BMX, FLED i RMD Bike Co.

Wszystkie szczegóły na temat imprezy znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku, gdzie również będą pojawiały się kolejne newsy!

Do zobaczenia już wkrótce!

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

[fbcomments]

Galeria: Sneakerness Warsaw

W dużym skrócie, Sneakerness to wystawa i targi, które mają popularyzować zajawkę na kolekcjonowanie butów oraz promować różne marki. Targi krążą po Europie, miały już swoją edycję[...]