Czas rozpocząć na dobre sezon BMX-owy! Już 27 kwietnia serdecznie zapraszamy na zawody BMX Spring Session 2019, które odbędą się na warszawskim skateparku Jutrzenka! Za organizację zawodów odpowiada Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa, Jamaj Events oraz HashBMX.
Podczas zawodów, w kategorii OPEN/PRO będzie do zgarnięcia gotówka, a w kategorii amator nagrody rzeczowe od sponsorów. Wśród nich między innymi sklep Allday.pl/BMXforever.pl, Terminal BMX, FLED i RMD Bike Co.

Wszystkie szczegóły na temat imprezy znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku, gdzie również będą pojawiały się kolejne newsy!

Do zobaczenia już wkrótce!

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

[fbcomments]

Ed Zunda "Defise"

Zeszłoroczny zwycięzca The Hunt - Ed Zunda w nowym video, którym zapewnił sobie zwycięstwo w ramach konkursu DéFISE. Założenie podobne do wspomnianego The Hunt, bo zgłoszenie może [...]