Tuż przed wyjazdem do Kozienic na Hunt Your Goat Vol.5 miałem okazję spotkać się z Wichrem w Warszawie i uskutecznić małą streetową sesję. Efekt? Kilka zdjęć ustrzelonych dosłownie w 2 godziny jazdy, a przy nagrane kilka pierwszych klipów do naszego DVD!

Szczerze mówiąc znam niewiele osób, które na zawołanie wjeżdżają na przeszkodę (która swoją drogą nie jest łatwa) i nie zważając na przechodniów, ładują „z bomby” trik za trikiem. Dodam, że znam jeszcze mniej takich riderów, którzy zaszufladkowani są jako „parkowcy”, a wielu z Was pewnie właśnie takim mianem określa Bartka. Tacy riderzy nie są parkowcami, ani streetowacami, to czysty freestyle o którym często słyszymy, a nie wiemy czym jest. 

Widząc i wiedząc to wszystko, tym bardziej dziwi mnie fakt, że Bartek od kilku sezonów jeździ bez sponsora. Rider, który ma na koncie zwycięstwa w najważniejszych krajowych imprezach, a gdyby tylko mógł swobodnie pokazać się zagranicą, to na pewno mocno by namieszał…

IMG_9395 IMG_9403 IMG_9413 IMG_9418

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

 
[fbcomments]