Za mniej niż miesiąc (19–21.07) w Gdańsku odbędzie się kolejna edycja Baltic Games – największych zawodów BMX/SKATE/INLINE połączonych z koncertami!
Mamy dla Was garść ważnych informacji, które powinny zainteresować zarówno planujących start zawodników, jak również widzów.

Przede wszystkim, w tym roku na Baltic Games powracają rolki, ale to co Was na pewno zainteresuje najbardziej, to BMX podzielony na kategorie PARK i STREET. W tym roku HashBMX ponownie zadba o sędziowanie STREETu, a wizualizacja przeszkód na tę kategorię zaprezentujemy Wam już niedługo!

Zapisy są wciąż otwarte i dostępne pod adresem www.balticgames.co/zapisy

 

 

Tych z Was, którzy wybierają się na Baltic Games w roli widzów, na pewno zainteresują ceny biletów, karnetów oraz ewentualne opcje noclegowe. Poniżej prezentujemy rozpiskę cenową, a same bilety kupicie za pośrednictwem serwisów biletomat i ticketos. Więcej szczegółów i regulaminy znajdziecie na stronie www.balticgames.co/bilety

Lepiej już teraz rozglądajcie się za noclegami, bo to właściwie ostatnia chwila. Jeśli nie hotele, akademiki czy oferta serwisów pokroju airbnb, to zawsze możecie skorzystać z campingu oferowanego przez Baltic Games – tam na pewno nie będzie nudno!

 

 

Oczywiście po wszystkie najbardziej aktualne wiadomości dotyczące imprezy, zapraszamy na oficjalny fanpage – CLICK.

Natomiast pełny harmonogram zawodów i koncertów podamy Wam już wkrótce!

Do zobaczenia w dniach 19–21.07 w Gdańsku! 

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

 
[fbcomments]