Mateusz Knop zaprasza na swoją nową BMX-ową produkcję – powitalne video Adama Mrzygłockiego nagrane dla TeamJaro. Pomysłodawcą inicjatywy, jest Jaromir Stromski, który do współpracy zaprosił swoich dobrych ziomków.
Obejrzyjcie krótkie ale treściwe video nagrane na skateparkach, a poniżej przeczytacie kilka słów od chłopaków! Czekamy na więcej materiałów spod szyldu #TeamJaro!

Jaromir Stromski o #TeamJaro:

TeamJaro jest z założenia marką odzieżową. Sam projekt widzę trochę szerzej niż tylko ubrania. Ze względu na marazm panujący na polskiej scenie BMX-owej, postanowiłem, że chciałbym i ja coś zrobić, aby moc dołożyć swoją cegiełkę do rozwój naszego sportu. Do pomocy wybrałem sobie dwóch aktywnych przedstawicieli naszej sceny. Planów jest już dużo i będzie jeszcze więcej! Mam nadzieje, że i TeamJaro uda się coś zrobić, aby pchnąć polskiego BMX-a do przodu. Wiadomo, że fajnie by było gdyby działalność rozwijała scenę i przynosiła zyski, jednakże moim głównym celem nie są $, a przede wszystkim szerzenie zajawki i wzajemne motywowanie się do działania i rozwoju. Peace!

Adam Mrzygłocki o #TeamJaro i nowym video:

Edit został nagrany w ciągu 2 dni na skateparkach w Gdyni i Kowalewie. Niektórym może nie spodobać się fakt, że część klipów jest nagrana na reziboxie, ale w trójmieście nie mamy warunków do typowo parkowej jazdy. Jumpbox w Kowalewie jest najbliższym nam, a i do Kowalewa jedziemy 180 km z Gdyni.
Chętnie wrzucę te same akcje na twardo, jeśli tylko będzie okazja do jazdy na przeszkodach, które nie przyprawiają o regres 😉 Dzięki dla Jara za zainicjowanie projektu, który jest „from riders for riders”, ciesze się że mogę być jego częścią!

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

 
[fbcomments]

Fiend BMX at The Berrics

Oglądając to video od razu mi się przypomniały "żebrane" sesje BMX-owe na Kamuflage Skatepark w Warszawie ;) . Ot tylko różnica taka, że tutaj jeżdżą wariaci z Fiend BMX, a skatepa[...]