Vasya Lukyanenko - Summer Clips

Vasya Lukyanenko poza regularnym publikowaniem solidnych instaklipów nagrał również nowe video z wyprawy po kilku europejskich miastach. Poza lokalnym Kijowem i niedaleką Rygą odwiedził również Barcelonę i Amsterdam.
Co ciekawe, Vasya aktualnie jest wspierany przez niemiecki sklep Kunstform BMX, który zapewnił mu nowy rower. Sprawdzajcie koniecznie bardzo przyjemne video :)

(więcej…)

 
 

Everyones Fuckin Mixtape

Wszyscy kochają kamery Sony VX i klimat nagrywek z nich pochodzących, jednak mam wrażenie, że trzeba znać umiar w dążeniu do "crispy look". Umiar którego chwilami brakuje w najnowszym video "Everyones Fuckin". Ewentualnie można też chwilowe pikselizacje klipów zrzucić na nieumiejętne zgrywanie materiału, jednak rozdzielczość 480p zasypana gruzem chwilami aż boli 😉 .

Niemniej, video ma zajebisty klimat, powstało w Barcelonie podczas tripów przed/po Simple Session 2017, a pojawiają się w nim Trevor Sigloch, Lahsaan Kobza, Reed Stark oraz Mark Burnett, którzy zatrzymali się w domu Simone Barraco.

(więcej…)

 
 

ROLLIN.BMX - THE HANGOVER TRIP 2017

Josh Roberts oraz James Alcock kolejny raz odwiedzili Barcelonę z której przywieźli krótkie video.
Luźne przejazdy, bo w Barcelonie naprawdę nie trzeba się mocno wysilać, żeby dobrze się bawić na rowerze.

(więcej…)

 
 

Kink BMX: Saturday Selects Ep. 3 - Sean Sexton Switch Whip Perfection!

To już trzeci odcinek, wciąż, nowej serii montaży od Kink BMX, w których możemy obejrzeć wcale nie nowe, ale zdecydowanie najlepsze nagrywki od riderów z teamu.
W tym odcinku Sean Sexton i jego perfekcyjne switch whipy (co w tym przypadku oznacza to kręcenie z przeciwnej nogi czyli bardziej oppo, niż switch w znaczeniu obrotu korby…szczególik dla czepialskich). Oczywiście ostatnia akcja to zdecydowanie najlepszy tego typu whip, jakiego w życiu widziałem.

Pierwszy odcinek obejrzycie tutaj, a drugi klikając tutaj.

(więcej…)

 
 

AM Spotlight: Johnny Atencio

Johnny ma 18 lat, od dwóch lat jeździ dla Shadow Conspiracy i Subrosy i mało kto o nim słyszał. W tym edicie dla Ride BMX pokazał, że warto o nim pamiętać. Dwie ostatnie akcje na rurkach to szaleństwo.

(więcej…)

 
 

UNITED: Kids in America

Dwóch młodych Europejczyków wybrało się na wycieczkę do USA. Wynikiem podróży jest powyższe wideo, które jest przyjemne i pełne sążnych akcji. Wycieczkę oprowadzał Nathan Williams, który w tym czasie nagrywał swój part do X Games Real BMX, więc chłopaki starali się nie oszczędzać i zaprezentować się godnie. Czy im się udało? Obczajcie sami. Występują: Sebastian Anton i Tom Deville

(więcej…)

 
 

HashBMX GoPro Mixtape #2 [video]

Czerwiec minął, początek lipca był dla mnie dość pracowity (obóz BMX Holidays itp.), ale udało się i przed Wami najnowszy, drugi #GoPro mixtape, Tym razem jeszcze więcej materiału i jeszcze więcej riderów, a wśród nich Wiktor Skibiński, Major, Miłosz Siajkowski, Benek, Gombek i wielu innych!
Pamiętajcie żeby obserwować GoPro Polska na ich instagramie oraz facebooku, a przede wszystkim nie zapomnijcie zasubskrybować nas na YouTube, żeby nie przegapić kolejnych filmów. Co miesiąc nowy mixtape!

(więcej…)