Alive Industry - Chillin' with Homies

Kwintesencja BMX-a prosto z Japonii, czyli sesja ziomeczków na zajebistym spocie, uzupełniona o grilla i pogaduchy.
Alive Industry zna się na rzeczy, ale czy kogoś to dziwi — Japonia to trochę inny świat i mentalność ludzi jakby lepsza.

(więcej…)

 
 

Mike Mastroni "Headlights" DVD part

Mike Mastroni ma okresy, gdy częściej staje za kamerą, ale też wciąż wraca jako rider. Tym razem zobaczycie go właśnie w tej drugiej roli. Oto kolejny przejazd z DVD "Headlights" od ekipy Our BMX. Mike jako filmowiec, to perfekcjonista i spec od dobrych ujęć, natomiast Mike jako rider, to technik lubiący wykorzystać niecodzienne spoty, na które pewnie nawet nie spojrzelibyście jak na miejscówkę. Zdecydowanie warto sprawdzić jego przejazd!

(więcej…)

 
 

Mutiny Bikes: MIDLANDS

Mutiny długo kazało nam czekać na cokolwiek nowego ze swojego obozu! Teraz najbardziej wytrwali otrzymują nowe video oraz nowy produkt — odświeżoną ramę Comb.
Sam film nawiązuje nieco do starych produkcji, ponieważ otrzymujemy jakość HD i zdarzają się przyjemne ujęcia, a część z Was może jeszcze pamiętać niesamowite montaże Mutiny sprzed kilku lat. Kto śmiga? Jeff Wescott, Robbo i Tom Russell. Gdzie? Po Wielkiej Brytanii. Jest stylowo i przyjemnie, dla oka i ucha!

(więcej…)

 
 

FRIENDS "Headlights" DVD part

Sekcja "friends" na DVD "Headlights" to ponad 5 minut klipów od takich riderów jak: Daniel "Lil D" Martinez, Dan Coller, Scott Marceau, Rob Wise, Jon Tinsley, Jeff Z, Jake Frost, Lewis Mills, Andrew Lazurk, Boyd Hilder, Dylan McCauley, Justin Schaul, Eric Lichtenberger, Billy Perry, Tom Dugan, Denim Cox oraz Alex Raban.

Czy trzeba pisać więcej? Myślę, że ten part to bardzo przyjemny przekrój różnych stylów jazdy i każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

(więcej…)

Riderzy Subrosa Brand i The Shadow Conspiracy zapraszają na luźny jam!

Ekipa Subrosa Brand i Shadow Conspiracy zwiedza Warszawę już od kilku dni, chwilami z olbrzymią i niemą widownią. Chłopaki chwilami mogą wydawać się mało przyjaźni, ale chyba nikogo nie powinno to zdziwić, gdy nagrywasz konkretne akcje i próbujesz się skupić na swojej robocie. Jednak ekipa dobrze wie, ilu fanów ma w Polsce i chętnie spotka się z Wami na luźnym jamie, który odbędzie się już dzisiaj (piątek 16.08) w Warszawie na skateparku przy Dworcu Zachodnim. Będzie to doskonała okazja aby spotkać team, pogadać i wspólnie pojeździć!
Od godziny 17 do 19 na parku będą na Was czekać Ryan Sher, Simone Barraco, Joris Coulomb, Mark Burnett oraz Jiri Blabol.
Do zobaczenia!

(więcej…)

 
 

DIG BMX: Hallowed Ground Ep.3 - MACBA

Kilka dni temu do sieci wpadł trzeci odcinek serii "Hallowed Ground" realizowanej przez DIG BMX. Dokumentalne filmiki pokazują nam z nieco bliższej perspektywy najbardziej znane miejscówki na całym świecie. W pierwszym odcinku mogliśmy obejrzeć zmagania różnych riderów na Marina Double Set w Hastings, a w drugim wieloletnią historię podejść do El Toro.
W kolejnej odsłonie serii przenosimy się do Hiszpanii, na bardzo dobrze rozpoznawalne "schody". To oczywiście MACBA czyli Muzeum Sztuki Współczesnej w Barcelonie. (więcej…)

 
 

Brad Tweedy & Justin Spriet "Headlights" DVD part

Po mocnym przejeździe, jaki zaserwował nam Broc Raiford, czas na kolejny part z "Headlights" DVD. Tym razem otrzymujemy połączony przejazd, w którym śmigają Brad i Justin. W sumie chłopaki nagrali nieco ponad 3 minuty materiału, w którym w doskonały sposób się uzupełniają! Co powiecie na nose manual do tooth hangera do nose manuala? Niby akcja, jaką pewnie kilka osób już skleiło, ale na takim spocie i z taką prędkością — Justin punktuje tą akcją!

(więcej…)