DIG BMX: BMX STREET STATION 2018 by Bros Bike Store [video]

Po koniec września francuski sklep Bros Bike Store urządził w Lyonie kolejną edycję BMX STREET STATION, która w tym roku poza wieloma lokalsami przyciągnęła również reprezentacje m.in. BSD oraz Subrosy i Shadow'a. Na miejsc pojawili się tacy riderzy jak Kriss Kyle, Dan Paley, Jordan Godwin, Kilian Roth, Felix Prangenberger, Mark Burnett, Matt Ray czy Jiri Blabol.

Sprawdźcie relację za którą odpowiadają Romain Fel oraz Flancky Saint Simon i niech Was nie zszokuje poziom jazdy — było naprawdę grubo!

(więcej…)

 
 

DIG BMX: 4Down At The Farm Bowl

Fooman, Freddie Househam, Jonny Devine, Bambi oraz Billy Mills odwiedzili bowl, który znajduje się w Devon w Anglii. Każdy kto lubi stylowe pływanie po betonowych bowlach lub jest fanem S&M Bikes powinien sprawdzić to video. Wyjątkowy klimat, w którym chciałoby się siedzieć dłużej niż tylko przez 2 minuty :)

(więcej…)

 
 

BSD BMX: Reed Stark - Lisbon

Reed Stark nowe video dla BSD nagrał w całości w Lizbonie i mimo, że produkcja rozkręca się dość spokojnie, to z każdą kolejną akcją jest coraz grubiej! Konkretny part na zakończenie kolejnego udanego sezonu z tym samym sponsorem!

(więcej…)

 
 

Kacper Musialski 2018 video

Na koniec tygodnia wjeżdża nam lokalna świeżynka! Kacper Musialski nagrał swoje nowe video zarówno na streetach, jak i na skateparkach.
Przyjemna dla oka jazda i szczególnie fajne trójeczki oraz barspiny. Sprawdzajcie koniecznie chłopaka!

(więcej…)

 
 

Czarny żegna Shimmy Yo.

Czarnego powinniście kojarzyć przynajmniej z kilku mocnych editów, gdzie grindy i crankflipy sypią się na potęgę. Tym razem prosto z Porto otrzymaliśmy montaż akcji nagranych w Polsce, a dokładniej na wrocławskim Shimmy Yo. Naprawdę warto obejrzeć, bo nie tylko styl jazdy wyróżnia się na tle innych, ale i same triki robią wrażenie.

Poza Michałem zobaczycie w akcji kilku lokalsów. Przy okazji życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, bo Michał w tej chwili naszpikowany jest metalem i leczy kontuzję barku.

(więcej…)

 
 

Monster Energy: LOST IN SERIES - Porto

Tego lata ekipa Monster Energy połączyła siły z riderami TBB-Bike i chłopaki wspólnie ruszyli do Porto! W składzie znaleźli się zatem Jordan Godwin, Fernando Laczko, Jiri Blabol, Jakub Juza oraz filmowiec Tomáš Carda oraz fotograf Fred Murray. Poza naprawdę solidną produkcją video pełną grubych streetowych akcji na rurkach i murkach, polecam sprawdzić kilka równie dobrych zdjęć! Fred nigdy nie zawodzi 😉 … nawet nie chcę myśleć o ile lepsze te foty byłyby wydrukowane w nowym numerze DIG'a, no ale cóż. (więcej…)

 
 

Volume Bikes: Boyd Hilder w Kalifornii

Boyd Hilder wyrwał się z Australii (jakkolwiek to brzmi 😀 ) i wybrał się na podróż do równie słonecznej Kalifornii. Jak dobrze wiadomo, to kraina wielu znakomitych spotów, nie tylko tych typowo streetowych, ale również budowli DIY, a te w kanałach burzowych są szczególnie dobre! Sprawdźcie koniecznie nowe video nagrane dla Volume!

(więcej…)

 
 

Colony BMX: Chris James in California

Mimo, że Chrisowi nie można odmówić wysokich lotów czy nienormalnych transferów, jakoś nigdy nie byłem fanem jego stylu jazdy…a może przede wszystkim sylwetki na rowerze 😀 Coś mi tu zwyczajnie nie gra, ale to pewnie tylko moje odczucie! Sprawdźcie najnowsze video nagrane dla Colony podczas pobytu w Kalifornii!

(więcej…)

Dodatkowe 20% rabatu na przecenione produkty Nike!

W oficjalnym sklepie Nike właśnie zaczął działać kod, który da Wam dodatkowe 20% rabatu na już przecenione produkty.
Jak skorzystać z extra rabatu? Wystarczy wejść na stronę wyprzedaży - TUTAJ, a przed zakończeniem zakupów, w odpowiednim miejscu w koszyku wpisać kod: NJOY20

Z dodatkowego rabatu możecie skorzystać do 14 października do godziny 23:59, ale oczywiście warto się pośpieszyć, aby wyrwać swój rozmiar :)

(więcej…)

 
 

Strangeways Vol 4 Promo

Produkcje Strangeways doceni chociażby każdy, dla kogo porządny bump albo x-up manual jest warto dużo więcej niż 360 tailwhip!
Ekipa wydała właśnie promo nadchodzącej czwartej produkcji pełnometrażowej. Streetowczyku — nie możesz tego przegapić!

(więcej…)

 
 

Tomasz "Granat" Hanuszewicz 2018 street video

Granat wjeżdża z nowym video, które nagrał na wrocławskim Shimmy, streecie, a nawet na dircie!

Film nagrywany 2 tygodnie podczas luźnych wyjść z ziomkami. Nie obyło się bez kilka snake'ow, które kąsały moje tylne koło ale się nie poddałem. Większość klipów pochodzi z Shimmy, ale znajdzie się również kilka ujęć z wrocławskiego streetu i dirtu. Pozdro

(więcej…)