Cult Crew: "It's Later Than You Think" DVD trailer

Jak się okazuje, Cult ukończył już prace nad swoim najnowszym DVD zatytułowanym "It's Later Than You Think", premiera zaplanowana jest w Clubhouse na 1. września, a dzisiaj możemy obejrzeć prawdopodobnie ostatni trailer do tej produkcji. W filmie zapewne zobaczymy cały team, a w nim m.in.: Dakota Roche, Chase Hawk, Chase Dehart, Sean Ricany, Kilian Roth, Alex Kennedy, Russ Barone i inni!

(więcej…)

 
 

"US/THEM" DVD - Zack Gerber part

Nie lada gratka czeka na Was tylko przez najbliższe kilkanaście godzin! W nocy do sieci trafił przejazd Zack'a Gerber'a z DVD zatytułowanego "US/THEM". Przejazd trwa ponad 7 minut, ale jedno jest pewne — na pewno Was nie znudzi! Zack specjalizuje się w chorych dropach, ale równie dobrze ogarnia backward grindy i to na łamanych i giętych rurach…co więcej wcale nie mówię o 50/50 😉 Ale to i wiele innych akcji musicie już sprawdzić sami!

(więcej…)

 
 

Drew Bezanson - Back at DK's Ramps

Drew Bezanson wczuł się już w BMX-a po powrocie po długiej przerwie spowodowanej kontuzją nogi. Tym razem odwiedził rampy DK Bikes — firmy dla której jeździ niezmiennie od ponad 10 lat!
Zdaje się, że Drew jest wręcz w ponadprzeciętnej formie, bo wrzuca tutaj kilka naprawdę technicznych i bardzo ciekawych akcji.

(więcej…)

Ekipa FLED zbiera zamówienia na nowe ciuchy!

Mam nadzieję, że dobrze kojarzycie ekipę FLED z ich nagrywek i naprawdę solidnego poziomu jazdy na streecie. Powinniście też pamiętać, że FLED to poza ekipą ziomali, czasem również limitowane ciuchy…dla ziomali! Rozczaruję nieco tych, którzy dalej żyją w bańce mydlanej i myślą, że oznacza to rozdawki ciuchów każdemu, kto napisze miło komentarz pod zdjęciem, ale pocieszę również, że ciuchy FLEDa są bardzo dobre jakościowo, a więc ceny które ustalono nie są ani trochę wygórowane. Poniżej znajdziecie wizualizacje koszulek i bluz oraz ich rozmiarówki. Zamówienia składajcie bezpośrednio do Jakuba Skopa i Marka Jadczaka, a możecie być pewni, że wszystko przebiegnie sprawnie! (więcej…)

 
 

Federal Bikes: FTS LOST IT VOL. 3

To już trzecia część serii "FTS Lost It" od Federal Bikes. W kolejnym montażu znajdziecie świeżą porcję odrzutów z sesji na potrzeby nagrania nowego DVD.
Jeżdżą Dan Lacey, Bruno Hoffmann, Stevie Churchill, Anthony Perrin, Ryan Eles, Michal Smelko oraz gościnnie Dakota Roche, a za realizację odpowiada oczywiście Rich Forne.

(więcej…)