Bartek "Tow D" Tołkacz - Huscija 21 "Takeover" DVD leftovers

O "Takeover" DVD od Huscija Crew już pisaliśmy, a tutaj możecie obejrzeć trailer. Dzisiaj natomiast mamy dla Was coś specjalnego! Bartek Tołkacz aka TowD aka Tołdi nagrał na potrzeby DVD dość sporo klipów, a część materiału, która nie znalazła się w finalnej wersji filmu posłużyła również do zmontowania "leftoversów". Prawie 3 minuty jazdy na poznańskich miejscówkach, a wszystko nagrane kamerą Sony VX — tak jak zresztą całe DVD!

W DVD głównie pojawiają się lokalsi z chorwackiej Puli, ale swój udział poza Bartkiem ma również Kuba Jarema oraz reprezentant brytyjskiego streetu — Clarky!
Jeśli chcecie mieć płytkę w domowej kolekcji, napiszcie koniecznie na facebooku do człowieka odpowiedzialnego za całość — Llord'a!

Poprzednie DVD obejrzycie tutaj! 

 
 

Vans BMX: Illustrated DVD — Bruno Hoffmann part

2 tygodnie temu pojawił się ostatni jak do tej pory przejazd z Illustrated DVD od Vans'a a jeździł w nim Calvin Kosovich. Trzeba przyznać, że to dość długie oczekiwanie na kolejny part, ale wreszcie jest! Dzisiaj zapraszamy Was na wyczekiwany przez wielu przejazd Bruno Hoffmann'a! Tego rider nie trzeba przedstawiać nikomu, kto siedzi nie od wczoraj w temacie BMX street, a kto przypadkiem go nie kojarzy, może spokojnie zacząć poznawać jego jazdę właśnie od tego przejazdu! Miłego oglądania :)

 
 

Colony BMX: Nathan Hines - 5 days in Cali

Ile dni na spotach Kalifornii potrzebował Nathan Hines żeby nagrać kozackie, niespełna 2-minitowe, video dla Colony? Jedynie 5! Dokładnie, w 5 dni można spokojnie nagrać taki materiał, szczególnie dysponując tymi wszystkimi miejscówkami. Sprawdźcie!

 
 

Kink BMX in Albuquerque

Jacob Cable, Travis Hughes oraz Matt Gutierrez z Kink BMX wyjechali do Albuquerque, aby wraz z Francis'em Castro nagrać nowy materiał. Czy warto odpalić to video? Zdecydowanie, bo te nazwiska powinny już Was przyzwyczaić do grubych akcji! 😉

 
 

BMX na Teneryfie: Moritz Hofmeister & Giovanni Noda

Zbliżają się wakacje i czas pomyśleć gdzie można pojechać z rodzicami lub dziewczyną, czy też ziomeczkami. Wiadomo, najlepsze wakacje są wtedy, kiedy oprócz plażowania i zwiedzania można popedałować po nowych spotach. Dwóch kolegów — jeden z Niemiec, drugi prawdopodobnie z okolic, prezentują potencjał wypadowy największej wyspy na Kanarach — Teneryfy. Pocztówkowy edit pokazuje jak wyglądają spoty na wyspie i generalnie czego się po niej spodziewać. Na moje oko bajlando.

 
 

United Bike Co: Nathan Williams - 10 Years United

Jeśli myśleliście, że tylko Corey Martinez jest wierny United Bike Co. od 10 lat, to zapomnieliście o drugim weteranie teamu, którym jest Nathan Williams!
Człowiek któremu nie są straszne uderzenia głową o beton (co wcale nie jest śmieszne),  nagrał przez te lata niezliczoną ilość editów, przejazdów na DVD i instaclipów dla firmy, a teraz najlepsze akcje możecie obejrzeć w niespełna 5-minutowym podsumowaniu.
Zapewniam, że warto! 😉

 
 

Shadow Conspiracy: Sabotage Sprocket promo

Shadow Conspiracy zaczyna ostrą promocję swojej zębatki Sabotage, wyposażonej w modny ostatnio plastikowy i wymienny guard. W nagrywce stylizowanej na stare nagrania VHS występuje  Eric Bahlman, który udowadnia, że zębatka wytrzyma nie jedno spotkanie z murkiem.

Sabotage sprocket dostępny w większości dobrych sklepów BMX-owych, czy pojawi się w Polsce? To pytanie musicie zadać dystrybutorowi.

 
 

2017 Vans BMX Pro Cup Series: Spain Trailer

Odliczanie czas zacząć!
Już 5 maja w hiszpańskiej Maladze, na "skateparku Ruben'a" rusza kolejny przystanek 2017 Vans BMX Pro Cup! Impreza potrwa cały weekend, aż do 7 maja i zgromadzi czołowych zawodników z całego świata i nie tylko z teamu Vans BMX!

W tej chwili możecie obejrzeć krótką zajawkę video, a więcej na temat zawodów znajdziecie na stronie www.vansbmxprocup.com, ja natomiast zapraszam na naszą stronę i do relację na żywo — w Maladze posiedzę od 4 do 9 maja. Zapowiada się kolejna zajebista impreza BMX-owa!

 
 

The French Connexion: La Cité Phocéenne

La Cité Phocéenne to inna nazwa dla stolicy francuskiej kultury i przestępczości. Marsylia, czyli lazurowe wybrzeże, tony marokańskiego haszu, śródziemnomorski klimat, różnorodność kulturowa i świetne miejscówki. Drugie co do wielkości francuskie miasto jest tematem przewodnim najnowszej produkcji od The French Connexion. Bardzo klimatyczne i świetnie zrealizowane wideo od Alex'a Valentino zrzesza francuskich reprezentantów Fit, United i S&M. Występują: Nico Badet, Adrien Lecomte, Tom Deville i Justin Fouque. Jest stylówa i jest oryginalnie!