Do tej pory zawody Toyota BMX Triple Challenge kojarzyły się raczej z dirtem (i sukcesami Dawida Godźka), jednak podczas tegorocznego przystanku w Arlington zmieniono nieco formułę.
Zmiany zapowiadała już sama lista startowa zawodników, na której pojawiło się wielu typowo streetowych wyjadaczy. W projektowaniu przeszkód brał udział Kevin Peraza, a dość surowy „park” połączył przeszkody bardziej streetowe, z tymi typowymi dla skateparku. Jak z takim rozwiązaniem poradzili sobie zawodnicy? Sprawdźcie oficjalne video od Monster Energy. Wśród jeżdżących między innymi: Dan Lacey, Kevin Peraza, Dakota Roche, Pat Casey, Larry Edgar, Matt Closson, Brian Kachinsky, Parker Heath, Victor Peraza, Mike Gray, Trey Jones, Dennis Enarson, Drew Bezanson i wielu innych!

▪️▪️▪️

Jeśli podoba Ci się ten wpis, kliknij „Like” 👍 – będzie nam miło! A może chcesz podzielić się nim ze swoimi znajomymi? Wystarczy, że klikniesz „Udostępnij” 👇  Wbrew pozorom to dla nas dużo znaczy 🙂  Dziękujemy i do zobaczenia!

[fbcomments]

Peep Game - Posse Cuts Vol.8

Steve Croteau i jego ziomki z Peep Game mają takie tempo produkowania nowych ubrań i nagrywek, że ciężko za nimi nadążyć! To już ósma część Posse Cuts czyli luźnych mixtapeów z kl[...]